Warsztaty z Kształtu – online

Są kobiety, które ubierają się INSPIRUJĄCO!!!! Ich stylizacje są unikalne, oryginalne, przyciągają uwagę ciekawym krojem i dodatkami!! Tak ubrana kobieta może nie jest klasyczną pięknością, ale wygląda niesamowicie atrakcyjnie. Emanuje charyzmą, bo wie jak się ubierać, by wyglądać naprawdę efektownie!

Ja nie tylko znam takie kobiety, ale wiem, jak one to robią i chętnie Cię tego nauczę!

Czy Ty też chcesz mieć szafę, która jest Twoją Przyjaciółką? Harmonijną i zorganizowaną, współgrająca z Twoją urodą, figurą i stylem życia? Brzmi interesująco?

To mam dla Ciebie propozycję!!!!
Zainwestuj jedno popołudnie, a otworzę Ci oczy na fason i kształt. Podczas warsztatów pod moim kierunkiem:
▶ określisz swój kształt sylwetki
▶ zwizualizujesz swoje idealne fasony
▶ stworzysz szablony idealnych zestawów ubrań na różne okazje

Czego będziemy się uczyć?

Podstawy

Co to znaczy, że fason do Ciebie pasuje lub nie pasuje? Twoja indywidualna baza ubraniowa – podpowiem Ci jak znaleźć najlepsze fasony spodni, spódnic, bluzek czy płaszczy

Merytoryka

Jak modelować sylwetkę dzięki odpowiednim trikom. Na koniec stworzysz gotowe schematy ubraniowe, które będziesz mogła wykorzystać w swoich stylizacjach.

Ćwiczenia

Przećwiczymy to, czego się dowiesz na warsztatach, aby łatwiej było Ci zastosować nową wiedzę w praktyce, porządkując swoją szafę 😉


Przygotowałam dla Ciebie coś więcej niż tylko merytoryczny wykład, zaproszę Cię do angażujących ćwiczeń, które pomogą Ci spojrzeć na swoją figurę w bardziej analityczny sposób.

→ zawsze chciałaś skorzystać z porady profesjonalnego stylisty, ale nie wiedziałaś czy ta usługa jest dla Ciebie ?
→ wydawało Ci się, że to oferta wyłącznie dla celebrytek, a w Twoim przypadku będzie to po prostu kosztowna fanaberia i nie warto inwestować w siebie tyle pieniędzy?
→ nie wiesz czy profesjonalna stylistka faktycznie oferuje realne korzyści, czy pomoże w organizacji funkcjonalnej garderoby oraz robieniu przemyślanych zakupów? Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!


Zapraszam Cię więc na Warsztaty z Kształtu – online !!


Strategia
  • Zamiast marketingowych obietnic otrzymasz „namacalny” dowód, czego możesz się spodziewać po usłudze detoxu szafy i zakupów w moim wydaniu!
Na pohybel

Złamiemy wiele stereotypów i uprzedzeń, wejdziesz w prawdziwy świat fasonów. Dowiesz się, dlaczego warto pracować nad wizerunkiem.

This is the citation.

Success

Otrzymasz znacznie więcej, niż się spodziewasz! Obiecuję, że dostarczona przeze mnie wartość znacznie przewyższy kwotę, którą zapłacisz. Ze szkolenia wyjdziesz z inspirującym i wartościowym prezentem w rękach – szablonem fasonów idealnych dla Ciebie!

▶ Traktuję to spotkanie jak coś w rodzaju mojej wizytówki. Chcę, aby to szkolenie było dla Ciebie próbką mojej wiedzy i umiejętności jako stylisty.
▶ Chcę Ci dać możliwość pierwszego zetknięcia się ze światem mody i odkrycia potencjału ubioru za niewielka cenę. Mam nadzieję, że to zachęci Cię do skorzystania z pełnej, indywidualnie przeprowadzonej usługi detoxu szafy.


To jak? Jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu i szafie?
Zrób pierwszy #krokdostylu i zapisz się na warsztaty online 🙂

O mnie

Stylistka, Kolorystka, Kreator wizerunku biznesowego i ślubnego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w upiększaniu życia kobiet i mężczyzn 😉

Poznaj mnie

Skontaktuj się

stylistiq.arte@gmail.com
665 830 790

Formularz kontaktowy

%d blogerów lubi to: