Warsztaty Stylowa na jesień

(i nie tylko)

„To, co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu…

A zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma.

Moda to żywy język”.

Miuccia Prada

Są kobiety, które ubierają się INSPIRUJĄCO! Ich stylizacje są unikalne, oryginalne. Przyciągają uwagę nasyconymi, odważnymi kolorami, idealnie dobranymi do figury fasonami i ciekawymi dodatkami! Tak ubrana kobieta może nie jest klasyczną pięknością, ale wygląda niesamowicie atrakcyjnie. Emanuje charyzmą, bo wie jak się ubierać, by wyglądać naprawę efektownie!

Ja nie tylko znam takie kobiety, ale wiem, jak one to robią i chętnie Cię tego nauczę 🙂

Czy Ty też chcesz mieć szafę, która jest Twoją przyjaciółką? Harmonijną i zorganizowaną, współgrającą z Twoją urodą, figurą, charakterem i stylem życia? Garderobę, w której wszystko jest na swoim miejscu, a skoordynowane kolory w przyciągających oko odcieniach wyglądają spójnie?

Brzmi interesująco? To mam dla Ciebie propozycję!!

Spotkajmy się w, inspirującym kobiecym gronie na angażujących warsztatach. Poświęć mi jedno popołudnie, a otworzę Ci oczy na kolory i fasony. Otrzymasz wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie! Uwierz mi, że nawet jeśli świetnie rozróżniasz odcienie i fasony, to na naszym spotkaniu zobaczysz, na czy polega ich magia i potencjał.

Podczas warsztatów pod moim kierunkiem:

  • określisz swój podstawowy profil kolorystyczny;
  • poznasz swój typ sylwetki;
  • zbudujesz fasonową bazę swojej garderoby;
  • stworzysz mini paletę barw;
  • opracujesz gotowe kompozycje, które będziesz mogła wykorzystać w stylizacjach.

Będzie to inspirujący warsztat z Tobą w roli głównej! Przekonasz się, jak kolory i fasony pracują na Twój wygląd!

Testy kolorystyczne

Podczas spotkania przeprowadzimy testy kolorystyczne, dzięki którym łatwiej będzie określić Twój typ kolorystyczny. Teraz już będziesz wiedzieć, w czym Ci do twarzy.

Baza skrojona na miarę

Skomponujemy wspólnie Twoją indywidualną bazę fasonów, które najlepiej podkreślają Twoją sylwetkę. Baza będzie przydatną wskazówką podczas kolejnych zakupów.

Przydatne wskazówki

Opowiem o najczęściej popełnianych błędach w doborze kolorów, fasonów i materiałów. Zdradzę kilka trików, jak wyglądać stylowo nawet w firmowym mundurku 😉

  • Zawsze chciałaś skorzystać z porady profesjonalnego stylisty, ale nie wiedziałaś, czy ta usługa jest dla Ciebie?
  • Wydawało Ci się, że to oferta wyłącznie dla celebrytów, a w Twoim przypadku będzie to po prostu kosztowna fanaberia i nie warto inwestować w siebie tyle pieniędzy?
  • Nie wiesz, czy profesjonalna stylistka faktycznie oferuje realne korzyści, czy pomoże w organizacji funkcjonalnej garderoby oraz robieniu przemyślanych zakupów?

Zapraszam Cię na warsztaty Stylowa na jesień


Bonus

14- dniowe wyzwanie z szafy

Przez 2 tygodnie popracujemy wspólnie nad Twoją garderobą,

abyś codziennie olśniewała niesamowitym wyglądem i pewnością siebie 🙂

O mnie

Sylwia Olejnik– właścicielka firmy StylistiQ Arte.

Od dziecka zakochana w modzie. Ponad 13 lat doświadczenia w handlu. Ponad 8 lat pracy z markami odzieżowymi jako sprzedawca, merchandiser i stylista. Od 2015 roku postawiła wszystko na jedną kartę i rozpoczęła „romans z modą”. Od tamtego czasu ukończyła ponad 15 kursów i szkoleń z zakresu stylizacji i budowania wizerunku. Licencjonowana Kolorystka (nr licencji 69/WK/2018), Stylistka Ślubna (nr licencji 28/SL/2016). Kreator wizerunku – w tym wizerunku biznesowego. Rewolucjonistka Twojej szafy!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam i wybierz swój idealny pakiet. Możesz zakupić pojedyncze bloki lub cały zestaw.

Strategia
  • Zamiast marketingowych obietnic otrzymasz „namacalny” dowód, czego możesz się spodziewać po usłudze stylizacji w moim wydaniu!
Na pohybel

Złamiemy wiele stereotypów i uprzedzeń. Wejdziesz w prawdziwy świat kolorów i fasonów. Dowiesz się, dlaczego warto pracować nad wizerunkiem.

Sukces

Otrzymasz znacznie więcej, niż się spodziewasz! Obiecuję, że dostarczona przeze mnie wartość znacznie przewyższy kwotę, którą zapłacisz. Ze szkolenia wyjdziesz z inspirującym i wartościowym prezentem w rękach – indywidualną mini paletą kolorystyczną i bazą ubraniową!

Krok do stylu

Właśnie tyle dzieli Cię od wymarzonego wyglądu. Jeden krok, jedna decyzja. Odważ się, a zobaczysz, ile ta mała zmiana może wnieść w Twoje życie.

Kim jestem?

Niektórzy twierdzą, że Dobrą Wróżką, która spełnia marzenia niczym w bajce o Kopciuszku. Tylko zamiast czarodziejskiej różdżki mam wiedzę i kilka narzędzi, dzięki którym wyczarowuję pewność siebie i nowy wizerunek.

Jeszcze inni widzą we mnie Modowego Policjanta i za każdym razem, gdy mnie widzą panikują, czy aby na pewno dobrze wyglądają. Widzę w ich oczach ten kocioł myśli: czy to do siebie pasuje/ dlaczego nie wyprasowałam tej bluzki/ mogłam się umalować rano itp.

Nie zmieniam nikogo na siłę. Czasem zmiana musi zachodzić powolutku, czasem szybko i spektakularnie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i Twojego charakteru. Jestem dla Ciebie, nie odwrotnie. Dlatego pracując z Tobą stawiam na podejście holistyczne – bo jesteś całością, a nie tylko wycinkiem. Pracujemy zarówno nad Twoim wyglądem, jak i podejściem do siebie.

To jak? Gotowa na niesamowitą przygodę z modą w tle?

O mnie

Stylistka, Kolorystka, Kreator wizerunku biznesowego i ślubnego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w upiększaniu życia kobiet i mężczyzn 😉

Poznaj mnie

Skontaktuj się

stylistiq.arte@gmail.com
665 830 790

Formularz kontaktowy

Ważna informacja dodatkowa:

Część kolorystyczna jest szkoleniem prowadzonym na licencji, chroniony prawami autorskimi, dlatego poniżej zamieszczam notę copyrights od ARTIST OF COLOR ™.

„Szkolenie dla klientek indywidualnych mogą prowadzić wyłącznie licencjonowane kolorystki ARTIST OF COLOR ™, które zaliczyły egzamin zawodowy. Osoby uprawnione do prowadzenia tego szkolenia przechodzą wielomiesięczne intensywne kursy realizujące program szkół artystycznych w zakresie kolorystyki, obejmujący wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z teorią barwy, w tym tworzenie i rozpoznawanie kolorów, łączenie odcieni i budowanie nowoczesnych kompozycji. Kolorystki, które otrzymały licencję, postrzegają kolory w sposób profesjonalny i analityczny, wiedzą z czego składa się dany odcień oraz jak powstaje. Potrafią w ten sam sposób patrzeć na kobiece twarze, rozróżniają typy kolorystyczne i zwracają uwagę na każdy detal wyglądu, profesjonalnie doradzają w kwestii doboru koloru włosów i odcieni makijażu. Polegają wyłącznie na artystycznym doborze barw, które harmonijnie współgrają z naturalną kolorystyką klientki. Nie korzystają z rozwiązań opartych na schematach, są przeszkolone w tworzeniu indywidualnych palet kolorystycznych”.

%d blogerów lubi to: