Tworzenie Garderoby Zapachowej

Czy wiesz, że zapach może dodać nam atrakcyjności? Dzięki odpowiednim nutom zapachowym możemy wywołać wokół siebie aurę

tajemniczości, siły, pasji, przebojowości, profesjonalizmu itp.

Skomponuj swoja garderobę zapachową.

Zapewne zauważyłaś/ zauważyłeś, że pewne zapachy lubisz bardziej, a inne mniej. Niektóre „noszą się” na Tobie lepiej, a inne wręcz odrzucają. Dlaczego tak jest? Każdy z nas ma inną skórę, inaczej się poci, wydziela nieco inne związki zapachowe. Dlatego perfumy, które tak pięknie pachną na koleżance, nie koniecznie będą odpowiadać nam.

Dodatkowo dochodzą nasze upodobania, wspomnienia, cechy charakteru, wykonywana praca czy sposób ubierania się. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jak w każdej dziedzinie życia z pomocą może przyjść specjalista – Senselier. Pomogę Ci znaleźć zapachy, które będą współgrały z Tobą i Twoim stylem życia.

Od razu zaznaczę, że nie koniecznie będzie to 1 flakon. Przecież inaczej czujemy się idąc do pracy, inaczej na spotkaniu z przyjaciółmi, a jeszcze inaczej w ważnych dla nas dniach, takich jak ślub czy pierwsza randka. Pokaż swój nastrój i emocje nie tylko strojem, ale również zapachem.


Jak wygląda usługa Tworzenia Garderoby Zapachowej?

Poproszę Cię o wypełnienie ankiety, abym mogła Cię lepiej poznać. Zapach jest bardzo indywidualną kwestią, więc im więcej mi o sobie opowiesz, tym lepiej będę mogła dobrać perfumy/ wody toaletowe/ wody kolońskie itp.

Możemy spotkać się „na żywo” lub przeprowadzić konsultację online – jednak online nie będę mogła zaprezentować Ci palety zapachów, których używam podczas wyboru offline.

Na spotkaniu zaprezentuję Ci kilka zapachów, które wybrałam dla Ciebie na podstawie ankiety. Szukamy zapachów, które będą zgodne z Tobą – Twoim charakterem, stylem życia, wykonywanym zawodem, energią, jaką chcesz stworzyć wokół siebie.

Czas spotkania: do 2h.

Usługa jest dobrym pomysłem na prezent czy spotkanie z przyjaciółmi. Cena: 259 zł/os. Chcesz zarezerwować spotkanie dla grupy 3 osób lub więcej? Napisz do mnie – ustalimy szczegóły płatności.

Indywidualna lekc

259,00 zł

Istnieje też możliwość płatności przelewem.

Dane do przelewu:

Sylwia Olejnik

tytułem: Tworzenie Garderoby Zapachowej oraz Twoje imię i nazwisko

nr konta ING: 43 1050 1201 1000 0092 6767 5214

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: stylistiq.arte@gmail.com

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości kolegów i koleżanek. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

%d blogerów lubi to: