Tworzenie Garderoby Kapsułowej

Pragniesz garderoby, gdzie wszystko do siebie pasuje? Rano otwierasz szafę i doskonale wiesz, co założysz. I to na każdą okazję, bo masz w niej to, czego potrzebujesz i w czym wyglądasz jak 1 mln $. Możesz dowolnie łączyć góry z dołami, bo do siebie pasują. Brzmi zachęcająco? To zapraszam po szczegóły.

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Mogę poprosić Cię o kilka dodatkowych informacji. Umawiamy się u Ciebie, albo u mnie w biurze jak wolisz. Ustalamy strategię działania, gdyż to zadanie na kilka spotkań. Nie od razu Rzym zbudowano – garderoby idealnej też nie stworzymy na 1 spotkaniu.

Jak wygląda tworzenie Garderoby Kapsułowej?

Ważne jest tu Twoje zaangażowanie. Bez tego sama nie stworzę Twojej wymarzonej garderoby. Będę potrzebowała informacji na temat Twojej pracy, stylu życia, Twoich zainteresowań, cech charakteru, które chcesz podkreślić lub zamaskować itp. Ustalamy, jaki rodzaj Kapsuły jest Ci potrzebny: do pracy/ na co dzień/ na specjalne okazje/ na półroczny wyjazd służbowy itp.

Zrobimy skróconą Analizę Kolorystyczną oraz Analizę Kształtu Twarzy i Sylwetki, abym mogła dobrać najlepsze fasony i kolory ubrań dla Ciebie. Wspólnie opracujemy szafę skrojoną na Twoją miarę, abyś zawsze olśniewała wyglądem i pewnością siebie, jaką daje świetny strój.

Dzięki odpowiednim planszom i materiałom będziemy budować krok po kroku potrzebną Ci Kapsułę – modyfikować ją i udoskonalać.

Na koniec otrzymasz ode mnie e-book, w którym pokażę Ci, jak łączyć poszczególne elementy garderoby. Wygodna forma pdf będzie dostępna dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy 😉

Przykładowy pdf

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: dostosowany indywidualnie (około 3-5 spotkań w zależności od indywidualnych potrzeb)

Tworzenie Garderoby Kapsułowej

1299,00 zł

%d blogerów lubi to: