Stylowa Metamorfoza

Marzysz o spektakularnym efekcie niczym z programów Goka Wana czy Mai Sablewskiej? Fryzjer, makijażystka, masażystka, fotografowie i ja już czekamy na Ciebie! Zrobimy Cię na bóstwo, a potem uwiecznimy wszystko na niezapomnianej sesji zdjęciowej. Poczuj się jak Gwiazda z pierwszych stron gazet.

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Stylowa Metamorfoza?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Poproszę Cię o kilka zdjęć twarzy i sylwetki, abym mogła dobrać najlepsze fasony i kolory. Na pierwsze spotkanie umawiamy się u mnie w biurze, bądź u Ciebie jeśli wolisz.

Opowiedz mi o swoich marzeniach, osobach, które chciałabyś naśladować, które są dla Ciebie wzorem w kwestii wizerunku. Powiedz co lubisz, jakie cechy charakteru i wyglądu lubisz w sobie, a jakie nie koniecznie. Ustalamy plan Twojej metamorfozy i do dzieła! Najważniejsze jest tutaj Twoje zaangażowanie i zaufanie do moich działań.

Czeka Cię Analiza Kolorystyczna, Analiza Kształtu Twarzy i Sylwetki, Detox Szafy, Zakupy. Po tych działaniach czeka Cię wizyta u fryzjera gdzie zrobimy Ci nową fryzurę. Kolejny krok to relaks podczas masażu japońskiego, dzięki któremu Twoja twarz nabierze blasku i wygładzi zmarszczki. Sesję zdjęciową poprzedzi wizyta u fryzjera i makijażystki.

Sesja zdjęciowa jest zwieńczeniem Twojej metamorfozy. Ustalamy wcześniej miejsce i rodzaj sesji (kobieca/sensualna/w plenerze/ w apartamencie/ w studio). Przed sesją nauczysz się jak pozować, aby wyglądać zjawiskowo i czuć się pewnie przed aparatem. Po sesji otrzymasz 15 autorsko retuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej oraz komplet odbitek 15×23 na jedwabistym papierze.

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: dostosowany indywidualnie (8 spotkań)

Możesz poszerzyć pakiet o Tworzenie Garderoby Kapsułowej w promocyjnej cenie.

Stylowa Metamorfoza

2499,00 zł

Stylowa Metamorfoza + Tworzenie Garderoby Kapsułowej

2999,00 zł

%d blogerów lubi to: