Stylizacje okolicznościowe

Zbliża się wesele siostry/ przyjaciółki, a może pierwsza wizyta u teściów? Rozmowa o pracę, o której marzysz? Nie masz, w co się ubrać? W sklepach czujesz się zagubiona, nie potrafisz nic znaleźć? To usługa dla Ciebie. Dodaj sobie pewności siebie dzięki odpowiedniemu strojowi.


Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wyglądają Stylizacje Okolicznościowe?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Mogę poprosić Cię o kilka dodatkowych informacji. Umawiamy się u mnie w biurze (jeśli chcesz, abym dojechała do Ciebie doliczam koszty dojazdu). Na konsultacji ustalamy, czego potrzebujesz i jak mogę Ci pomóc.

Następnie wybieramy się na zakupy – czy to stacjonarne, czy online. Przygotowuję dla Ciebie 3 propozycje pełnych outfitów – od butów, przez strój, po dodatki. Omawiamy je i wybieramy najlepszą opcję. Możliwa jest korekta, aby jak najbardziej dopasować strój do Twoich potrzeb.

Czas spotkania: nieograniczony czasowo.

Stylizacje Okolicznościowe

349,00 zł

%d blogerów lubi to: