Shopping Party

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Umów się na ploteczki z Przyjaciółkami, a przy okazji zamów zakupy z dostawą do domu. Z profesjonalną Stylistką w pakiecie. Jak? Czytaj dalej

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda usługa Shopping Party?

Usługa skierowana dla osób, które chcą urozmaicić organizowane przez siebie spotkanie.

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Poproszę Cię o kilka zdjęć Twoich i Twoich gości: zdjęcia twarzy i sylwetki, abym mogła dobrać najlepsze fasony i kolory. Ewentualnie szczegółowy opis urody (kolor oczu, włosów, karnacji, wzrost, waga, obwody ciała). Proszę też o informację na jaką okoliczność robimy zakupy (czy jest to sezonowe uzupełnienie szafy czy powoduje to jakaś konkretna sytuacja w życiu np. zmiana pracy).

Ustalamy, czego potrzebujesz Ty i Twoi goście, jaki jest budżet i działam. Jest to ideale wyjście dla młodych mam, osób, które nie mają czasu na tradycyjne wyjście na zakupy. Tutaj zakupy przychodzą do Was i to z profesjonalnym doradztwem.

Aby zakupy spełniały Wasze oczekiwania podaj mi jak najwięcej szczegółów. Tylko wówczas mogę spełnić Wasze oczekiwania i przygotować najlepsze propozycje strojów i dodatków.

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: dostosowany indywidualnie

Shopping Party

499,00 zł

%d blogerów lubi to: