Portfolio

Tutaj znajdziesz projekty, które tworzyłam lub w których brałam udział.

Na bieżąco dodaję tu nowe zdjęcia, abyś mógł/mogła zobaczyć jak pracuję i co mnie angażuje.

Kalendarz charytatywny #12wcieleńpiękna

Kiedy Natalia z Art-Focus zaprosiła mnie do tego projektu skakałam z radości 🙂 Tworzyłam kreacje do wszystkich kart kalendarza. Pozowałam do Września 😉

Złote warsztaty dla Kobiet

Wspaniałe spotkanie dla Kobiet, które zorganizowałam we współpracy z Natalią Różańską – wspaniałą fotograf i niesamowitą Kobietą Sukcesu. Podczas spotkania Pnie miały okazję obejrzeć moją pracę stylistyczną a modelkach, a także nauczyć się jak stosować złoto w kosmetyce, makijażu, zdjęciach i ubiorze.

Wedding Bootcamp Vol. 1.

Spotkanie dla Przyszłych Panien Młodych, które zorganizowaliśmy z Natalią Różańską z Art-Focus i Agnieszką Marciniak z Kazumi Mobine Masaże było bardzo owocne. Panie, które wzięły udział w spotkaniu dowiedziały się m. in. jak ustrzec się wpadek na swoim ślubie, na co zwrócić uwagę podczas planowania uroczystości, co powinny zawierać umowy np. z salą czy zespołem, jak dobrać idealną suknię i dlaczego określenie stylu i koloru przewodniego uroczystości jest tak ważne.

Warsztaty biznesowe – Fotografia w biznesie

Pierwsze warsztaty zorganizowane we współpracy z Art-Focus. W pięknych wnętrzach Pałacu Tłokinia pod Kaliszem uczestnicy poznali tajniki fotografii biznesowej do użytku w social mediach. Mówiliśmy m. in. o roli perspektywy, kompozycji, kolorów i ustawieniach aparatu w telefonie. Specjalista od marketingu Jacek Magnuszewski opowiedział o sile grafiki i jak ważne są teraz logo i strona www firmy.

<span>%d</span> blogerów lubi to: