Opieka Stylistki w dniu Ślubu

To nowa usługa na rynku. Skierowana do Par Młodych, które chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a przy tym nie chcą angażować zbytnio osób z rodziny czy przyjaciół. o jest Wasz dzień i powinien wyglądać tak, jak Wam się wymarzył. Wiec po co dodatkowy stres, że świadkowa musi uspokoić dzieci, zamiast pomóc Pannie Młodej poprawić makijaż czy suknię?

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Opieka Stylistki w dniu Ślubu?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Na pierwsze spotkanie umawiamy się u mnie w biurze, bądź u Ciebie jeśli wolisz.

To bardzo ważny dzień, dlatego warto mieć obok kogoś, kto będzie czuwał nad Waszym wyglądem, wyglądem Waszych najbliższych, ewentualnymi fuck upami w postaci poplamionych czy podartych strojów itp. Na ślubie czy weselu może zdarzyć się wszystko. Nawet nie jesteście w stanie wyobrazić sobie ile różnych historii widziałam i słyszałam.

Dlatego, nauczona doświadczeniem, przygotuję Was na prawie każdą możliwość, przygotuję „zestaw ratunkowy” i dopilnuje, aby suknia leżała tak jak trzeba 😉 Może wydawać się to śmieszne, ale widziałam już ślub, gdzie Panna Młoda miała przekręconą suknię w kościele, źle założoną halkę pod suknię czy pęknięty zamek podczas pierwszego tańca. Panom Młody też zdarzają się niewyprasowane koszule, za krótkie lub spadające skarpety czy marynarki poplamione rosołem i to przed pierwszym tańcem.

To wszystko widać potem na zdjęciach i filmach. Czy na pewno chcecie, żeby goście pamiętali z Waszego wesela dziury w Waszych ubraniach czy przekręcone halki? Chcecie po ślubie wypominać świadkom czy rodzeństwu, że czegoś nie dopilnowali i na zdjęciach wyglądacie jak zombie?

Może to błahostki, ale skoro wydajecie kilkadziesiąt tysięcy złotych na ten wspaniały dzień, to chyba warto go wspominać z uśmiechem , a nie z żalem czy złością? Bo tu się świecicie na twarzy, tu jest grymas na twarzy, a na kolejnym zdjęciu tren sukni wygląda niczym kupa nieszczęścia. Dajcie sobie pomóc i pozwólcie, że o Was zadbam w dniu Waszego Ślubu.

Czas spotkania: dopasowany indywidualnie (max do 22:00)

Opieka Stylistki w Dniu Ślubu

599,00 zł

%d blogerów lubi to: