Latająca Walizka

Jeśli często podróżujesz np. służbowo, to na pewno przyda Ci się zestaw ubrań do walizki. Takich, które nie będą się gniotły, będą łatwe w prasowaniu i ewentualnym czyszczeniu. Do tego sprawdzą się podczas spotkań służbowych, zwiedzania, kolacji i imprez integracyjnych.

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Latająca Walizka?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Poproszę Cię o kilka zdjęć twarzy i sylwetki, abym mogła dobrać najlepsze fasony i kolory.

Ustalamy czego potrzebujesz, w jakiej szerokości geograficznej służyć ma Ci ta walizka, jakie czynności będziesz wykonywać podczas podróży itp. I więcej informacji mi podasz, tym lepiej skomponuję Twoją Latającą Walizkę. Określasz budżet. w którym mam się zmieścić i zaczynamy. Sprawdzamy, czy coś z szafy będzie odpowiednie czy tworzymy wszystko od podstaw. Kolejny krok to zakupy. I tu masz do wyboru opcję zakupów stacjonarnych, online lub Zakupowy Concierge. Od Ciebie zależy, co wybierzesz. Po zakupach spotykamy się na kompletowanie outfitów. I gotowe!

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: dostosowany indywidualnie

Latająca Walizka

349,00 zł

%d blogerów lubi to: