Konsultacje Ślubne

Szykujesz się do tego najważniejszego dnia w swoim życiu? Masz dylemat, co wybrać? Suknia Rybka czy Klasyczna A? Garnitur czy Smoking? Mamy Państwa Młodych w podobnych sukniach czy innych? Gdzie szukać wygodnych butów? Na te i inne pytania odpowiem na Konsultacji.

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Konsultacje Ślubne?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Na pierwsze spotkanie umawiamy się u mnie w biurze, bądź u Ciebie jeśli wolisz.

Na Konsultacji możecie mnie zapytać o co tylko chcesz. Zadam kilka pytań, aby się upewnić, nad czym jeszcze musimy popracować. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie planować uroczystość, czy dopinacie ostatnie sprawy, takie konsultacje mogą wiele ułatwić i ograniczyć Wam stres w tak ważnym dniu.

Oferta skierowana dla Przyszłych Panien i Panów Młodych jak i Rodziców czy Świadków.

Czas spotkania: do 1h

Konsultacje Ślubne

100,00 zł

%d blogerów lubi to: