Indywidualne lekcje makijażu

Makijaż może nas pięknie zdobić, ale pod warunkiem, że pasuje do naszej twarzy i naszego charakteru. To dlatego tak trudno znaleźć odpowiednią dla siebie makijażystkę.

Zostań swoją własną mistrzynią makijażu. Zobacz, jak pięknie możesz wyglądać nie tylko od święta.

Nie musisz być profesjonalną makijażystką, by olśniewać piękną, gładką cerą i wspaniale wymodelowanym okiem. Możesz codziennie wyglądać jak po wizycie w salonie kosmetycznym. Wystarczy poznać swoją twarz.

Zapytasz pewnie: „Ale jak to? Znam swoją twarz! Patrzę na nią codziennie!” Wobec tego czy znasz punkty, które są najbardziej charakterystyczne dla Twojej twarzy? Wiesz jak ją modelować, by nadać jej młodzieńczego wyglądu?

Czy może od 5 lat malujesz się tak samo, bo nauczyłaś się jednego sposobu makijażu i nie zwróciłaś uwagi na to, że Twoja twarz już się nieco zmieniła i potrzebuje innych metod makijażu?

Odpowiedz sobie szczerze i napisz do mnie. Omówimy, czy indywidualne lekcje makijażu to coś dla Ciebie 🙂


Jak wygląda usługa Indywidualnej lekcji makijażu?

Spotykamy się u Ciebie lub u mnie w biurze. Jeśli mam dojechać do Ciebie, zabiorę odpowiednie oświetlenie i sprzęt. Abyś jak najlepiej nauczyła się wykonywać makijaż, na jednej lekcji nauczysz się podstaw modelażu, z kolei na drugiej przepracujemy makijaż oczu i ust. Z taką podstawą będziemy mogły przejść do nauki Twojego makijażu biznesowego, wieczorowego czy w dowolnie wybranym przez Ciebie stylu.

Na początek zrobimy wywiad, abym poznała Twoje codzienne makijażowe nawyki i wyposażenie Twojej kosmetyczki. Bez dobrej podstawy w postaci odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków, efekty lekcji mogą być krótkotrwałe, więc ważne, byś na tym etapie była ze mną szczera do bólu 😉

Następnie przeanalizujemy kształty Twojej twarzy i jej poszczególne elementy. To pokaże nam, które części wymagają ewentualnej korekcji, a które tylko podkreślenia.

Kolejny krok to nauka odpowiedniego nakładania poszczególnych kosmetyków, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. W tym kroku nauczysz się wyszczuplać podbródek, uwydatniać kości policzkowe czy zmniejszać nos.

Na lekcji makijażu oczu i ust przeanalizujemy ich kształty i sposoby ich korekcji. Już nie będziesz miała wymówek, że nie malujesz oczu, bo nie potrafisz poradzić sobie z opadającą powieką. Wąskie czy asymetryczne usta też mogą wyglądać niezwykle ponętnie w kolorowej szmince. Pokażę Ci, jak to osiągnąć.

Może na początek wydawać Ci się, że makijaż zajmuje mnóstwo czasu, ale gdy już się go nauczysz, wystarczy Ci kilka minut, by wyglądać olśniewająco!

Czas pierwszego spotkania: około 4h.

Czas drugiego spotkania: około 4h.

Czas kolejnych spotkań z nauką konkretnych styli makijażu: około 3h.

Usługa jest dobrym pomysłem na prezent. Chcesz zarezerwować spotkanie dla grupy 3 osób lub więcej? Napisz do mnie – ustalimy szczegóły płatności.

Pierwsza Indywidualna lekcja makijażu – modelaż

499,00 zł

Druga indywidualna lekcja makijażu – oczy i usta

449,00 zł

Nauka makijażu – style

399,00 zł

Istnieje też możliwość płatności przelewem.

Dane do przelewu:

Sylwia Olejnik

tytułem: wybrana usługa oraz Twoje imię i nazwisko

nr konta ING: 43 1050 1201 1000 0092 6767 5214

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: stylistiq.arte@gmail.com

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości kolegów i koleżanek. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa zrobić Krok do Stylu?

%d blogerów lubi to: