Dla Niego

„Styl to sposób na powiedzenie kim jesteś, bez konieczności mówienia.”

Rachel Zoe

Konsultacje wizerunkowe

Spotkanie, na którym omówimy Twoje potrzeby, opracujemy plan działania lub skonsultujesz ze mną swoją stylizację na najbliższą imprezę. Poznaj kilka trików, dzięki którym stworzysz stylizacje niczym z katalogów modowych.

Detox szafy

Codziennie to samo? W szafie niby coś jest, ale ciągle ubierasz to samo? Pozwól, że spojrzę chłodnym okiem na jej zawartość i oczyścimy ją ze zbędnych rzeczy i takich, które Ci nie służą. Sprawię, że Twoja szafa nabierze charakteru i klasy.

Zakupy

Nie lubisz zakupów? Znalezienie idealnych spodni i pasującej do nich koszuli czy swetra to czarna magia? Wchodzisz do sklepów i wszędzie widzisz to samo, czyli nic dla siebie? Mam na to sposób. Zapraszam na zakupy ze specjalistą, a nauczysz się, jak robić zakupy jak Mistrz.

Stała opieka stylistki

Poczuj się jak Gwiazdor z pierwszych stron gazet! Możesz mieć stylistkę w zasięgu ręki, kiedy tylko chcesz. Korzystaj codziennie i do woli, w cenie kawy na mieście 😉

„Mężczyzna powinien wyglądać tak, jakby kupował ubrania z najwyższą starannością, założył je z dbałością na siebie i zapomniał o nich”.

— Hardy Amies

„Odpowiedni strój to przejaw dobrych manier”.

— Tom Ford

%d blogerów lubi to: