Dla firm

„Jeśli nie możesz być lepsza od swojej konkurencji, ubieraj się lepiej.”

Anna Wintour

W czym mogę Ci pomóc?

Wybierz usługę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Profesjonalny wizerunek w pracy

Oferta skierowana dla firm dbających o każdy detal. Profesjonalny wygląd pracownika wpływa na odbiór firmy w oczach klienta. Znasz to powiedzenie: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Pracując przez wiele lat w handlu śmiało mogę stwierdzić, że „Jak Cię widzą, tak Ci płacą!”

Wznieś swoją firmę na wyższy poziom. Opracuję spójny dress code, który pracownicy będą nosić z przyjemnością, wyróżniając się na tle konkurencji.

Profesjonalna obsługa klienta

Prowadzisz sklep/ butik odzieżowy? Chcesz sprzedawać więcej? Wyróżnić się na tle konkurencji? Zależy Ci na jak najwyższym poziomie obsługi? To szkolenie spełni Twoje oczekiwania. Przygotuję plan szkoleniowy, dzięki któremu podniesiesz jakość obsługi i umiejętności swojego zespołu.

Czas trwania szkolenia jest zależny od wielkości grupy oraz potrzeb Twojego biznesu.

Określenie klucza kolorystycznego firmy

Twoja firma posiada spójny feed w social mediach? Masz wybrane kolory marki, które wyróżniają Cię na tle konkurencji? Tworząc grafikę na swoją stronę internetową czy do postów na Facebooku korzystasz z określonej palety kolorów i czcionek?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi NIE, może czas zadbać o tę kwestię. Spójrz na konta swojej konkurencji i zastanów się, co ich wyróżnia. Co sprawia, że na pierwszy rzut oka wiesz, jaka to firma? Uwierz mi, klienci też to widzą. Chcesz by, Twoja firma te była zapamiętana? Zadbaj o spójną kolorystykę.

Eventy dla klientów i pracowników

Nie masz pomysłu na spotkanie integracyjne? Chcesz przygotować coś nietuzinkowego dla swoich klientów? Spotkanie ze stylistą może być ciekawym rozwiązaniem, które ucieszy się nie tylko żeńska część personelu czy klienteli.

Przykładowe tematy eventów znajdziesz w zakładce „Portfolio”

Pomoc stylisty przy sesji zdjęciowej

Szykuje się sesja zdjęciowa Twojego produktu? A może masz umówioną sesje biznesową i nie wiesz, co założyć? Opieka stylisty podczas sesji to wygoda i komfort pracy, zarówno dla fotografa, jak i klienta.

Oferta specjalna

Zostań Ambasadorką StylistiQ Arte

Polecaj moje usługi, a otrzymasz super zniżki na kolejne usługi oraz prezenty!

%d blogerów lubi to: