Detox Szafy

Codziennie to samo? Szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz w co się ubrać? Pozwól, że spojrzę chłodnym okiem na jej zawartość i oczyścimy ją ze zbędnych rzeczy i takich, które Ci nie służą. Sprawię, że Twoja szafa znów stanie się Twoją przyjaciółką.


Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Detox Szafy?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Mogę poprosić Cię o kilka dodatkowych informacji. Umawiamy się u Ciebie lub u mnie w biurze, jeśli wolisz. Przyjeżdżając do mnie musisz się przygotować na to, żeby przywieść ze sobą jak najwięcej ubrań i dodatków, które nosisz lub które chciała byś nosić, ale nie wiesz jak.

Będzie dużo mierzenia, będą łzy i chwile grozy, ale gwarantuję Ci, że będzie warto. Po takim Dekoxie w szafie zostanie tylko to, w czym naprawdę wyglądasz olśniewająco i co Ci służy. Koniec z przeładowaną szafą, która wywołuje u Ciebie przerażenie. Koniec z pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, bo i tak nie nosisz tych rzeczy.

Podlicz proszę, ile pieniędzy wydałaś na ubrania, których nie nosisz. Na ubrania, które mają jeszcze metki, albo takie, które założyłaś tylko raz. Ile wyszło? 500 zł? 1000 zł? 5000 zł? A ilu takich rzeczy już się pozbyłaś?

Szafa minimalistyczna czy artystyczna, każda potrzebuje czasem detoxu i odświeżenia. Robiąc Detox Szafy biorę pod uwagę Twoje potrzeby, charakter, zainteresowania i styl życia, więc szafa będzie częścią Ciebie, a nie kolejną kopią czyjejś wizji. Od teraz już zawsze będziesz miała, w co się ubrać i będziesz wyglądać olśniewająco.

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: do 6h.

Oferta specjalna!!!

Dodatkowo mogę stworzyć dla Ciebie indywidualny skrypt, w którym na podstawie ubrań z Twojej szafy, pokażę Ci możliwe połączenia i zestawy. Przykład:

Dzięki formie PDF możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać z inspiracji na każdym kroku. Skrypt jest w 100% dopasowany do Twojego stylu. Wystarczy, że prześlesz mi zdjęcia Twoich ubrań na białym lub jasnym, jednolitym tle, a ja zajmę się resztą. Czas oczekiwania na skrypt – do 14 dni.

Detox Szafy

699,00 zł

detox-szafy-skrypt

Detox szafy + skrypt

999,00 zł

%d blogerów lubi to: