Detox Szafy

Codziennie to samo? W szafie niby coś jest, ale ciągle ubierasz to samo?

Pozwól, że spojrzę chłodnym okiem na jej zawartość i oczyścimy ją ze zbędnych rzeczy i takich, które Ci nie służą.

Sprawię, że Twoja szafa nabierze charakteru i klasy.

Jak wygląda Detox Szafy?

Umawiamy się u Ciebie lub u mnie w biurze, jeśli wolisz. Przyjeżdżając do mnie musisz się przygotować na to, żeby przywieść ze sobą jak najwięcej ubrań i dodatków, które nosisz lub które chciałbyś nosić, ale nie wiesz jak.

Będą chwile grozy, ale gwarantuję Ci, że będzie warto. Po takim Dekoxie w szafie zostanie tylko to, w czym naprawdę wyglądasz rewelacyjnie i co Ci służy. Koniec z pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, bo i tak nie nosisz tych rzeczy. Koniec z za dużymi albo za małymi ubraniami, które zniekształcają Twoją sylwetkę i odbierają atrakcyjności.

Podlicz proszę, ile pieniędzy wydałeś na ubrania, których nie nosisz. A ile z ubrań w Twojej szafie jest zniszczonych, znoszonych, pamiętających liceum?

Szafa minimalistyczna czy artystyczna, każda potrzebuje czasem detoxu i odświeżenia. Robiąc Detox Szafy biorę pod uwagę Twoje potrzeby, charakter, zainteresowania i styl życia, więc szafa będzie częścią Ciebie, a nie kolejną kopią czyjejś wizji. Od teraz już zawsze będziesz miał, w co się ubrać i będziesz wyglądać atrakcyjnie.

Czas spotkania: do 3h.

Oferta specjalna!!!

Dodatkowo mogę stworzyć dla Ciebie indywidualny skrypt, w którym na podstawie ubrań z Twojej szafy, pokażę Ci możliwe połączenia i zestawy. Przykład:

Dzięki formie PDF możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać z inspiracji na każdym kroku. Skrypt jest w 100% dopasowany do Twojego stylu. Wystarczy, że prześlesz mi zdjęcia Twoich ubrań na białym lub jasnym, jednolitym tle, a ja zajmę się resztą. Czas oczekiwania na skrypt – do 14 dni.

WAŻNE: W przypadku dojazdu ponad 30 km od Kalisza, doliczam koszty dojazdu.

Detox Szafy

699,00 zł

Detox szafy + skrypt

999,00 zł

Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz do mnie maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowy zrobić Krok do Stylu?

%d blogerów lubi to: