Analiza Kształtu Twarzy i Sylwetki

Poznaj swój typ sylwetki i fasony, które podkreślą Twoje atuty, a zamaskują ewentualne mankamenty. Sylwetka idealna to Twoja sylwetka! Wyjątkowa i niepowtarzalna. Podkreśl jej piękno dzięki odpowiednim fasonom i dodatkom.


Strategia
  • Po wybraniu usługi wysyłasz mi maila w celu rezerwacji.
  • Przygotowujesz listę pytań, na które chętnie odpowiem.
  • Przynosisz rzeczy, co do których masz wątpliwości czy do Ciebie pasują/ nie wiesz co z czym połączyć itp.
  • Opracowujemy plan działania, aby sprostać Twoim potrzebom.
Wdrożenie

Samo się nie zrobi!

Nie odkładaj siebie na później.

This is the citation.

Pokażę Ci krok po kroku, co należy robić, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale to od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tych porad.

Sukces

Stosując się do moich wskazówek przygotuj się na skutki uboczne w postaci zwiększonej ilości komplementów, większego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a nawet zazdrości koleżanek i kolegów. Przygotuj się zatem na bardziej fascynujące życie 🙂

Jesteś gotowa/gotowy zrobić Krok do Stylu?

Jak wygląda Analiza Kształtu Twarzy i Sylwetki?

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Mogę poprosić Cię o kilka dodatkowych informacji. Umawiamy się u mnie w biurze, lub u Ciebie jeśli wolisz.

Za pomocą miarki krawieckiej zdejmuję z Ciebie wymiary. Bardzo dużo wymiarów. Zapisuję wszystko na planszach, a następnie dokonamy interpretacji wyniku. Następnie zmierzymy kilka różnych fasonów ubrań i dodatków, aby znaleźć te idealne dla Ciebie.

Analiza Kształtu Twarzy pomoże nam znaleźć idealne fryzury, biżuterię i nakrycia głowy, aby cały Twój wizerunek był spójny, a nie tylko od szyi w dół 😉

Po Analizie otrzymasz ode mnie plansze z fasonami i dodatkami idealnymi dla Ciebie.

Oferta skierowana również dla Panów.

Czas spotkania: do 3h.

Analiza Kształtu Twarzy i Sylwetki

249,00 zł

%d blogerów lubi to: